Yükleniyor

Hakkımızda

Hakkımızda

DLK Yazılım bir Teknoloji Firmasıdır. Yapay Zekâ Çağrı Merkezi Çözümleri, Akıllı İş Çözümleri, İnternet Çözümleri ve Özel Projeler üretir.

Yapay Zekâ Çağrı Merkezi Çözümleri...

Ses ve İletişim teknolojileri ve çağrı merkezi uygulamaları teknolojilerini kullanarak verilerin akıllı birer yapıtaşı olarak nitelendirmektedir. Yapay Zekalı Programlar, olarak ele alır. DLK, yazılım arayüzlerinin oluşturulması da dahil olmak üzere nitelikli kadromuzla daima daha ileriyi hedefleyen DLK, maliyet avantajı getiren ve verimliliği artıran çözümlerinin yanı sıra hayatı kolaylaştıran ürünler geliştirmektedir.

Akıllı İş Çözümleri

Bir işin yönetilmesinde, programları verilerin kaydedildiği dosyalar olarak görmez. Programları, Akıllı Sistemler olarak ele alır. Programları; Kritik Süreçleri Yönetmek, Sorunlar yaşanmadan önce İnsanları Uyarmak, Karar Destek Aşamalarına bilgi sunmak düşüncesiyle dizayn eder. DLK, yazılım arayüzlerinin oluşturulması da dahil olmak üzere bir çok yazılım geliştirme sürecine Tasarım sürecini dahil ederek, kullanımı kolay ve göze hitap eden projeler üretir.

İnternet Çözümleri

DLK Yazılım, internet siteleri ve genel olarak New Media alanında hizmetler vermektedir. DLK Yazılım, İnternette "İçeriğin sarsılmaz bir egemenliğe sahip olduğuna" inanır. Kurallarına uygun olmayan Tasarımların, İçeriği kullanılamaz hale getirdiğini düşünür. Bundan dolayı sadece, En İyi Tasarımcılarla çalışır. Ürettiği İnternet Çözümleri aracılığıyla, Müşterilerinin işlerini özelleştirmeyi, genişletmeyi ve derinleştirmeyi hedefler. Birlikte çalıştığı müşterilerinin işlerini internete taşımalarına yardım eder.


Özel Projeler

Paket programların yetmediği noktalarda, şirketlerin Özel yazılım ihtiyacı doğmaktadır. Her kuruluşun kendine özgü işleyişi ve ihtiyaçları vardır. Bu işleyiş, ihtiyaç firmaların alışkanlıklarından ve hedeflerinden dolayı hepsinde farklılık gösterir. Maksimum başarıyı elde etmek için kuruluşun hedeflerine en uygun yöntemi bulmak gerekir. Bundan dolayıdır ki işleyişi kolaylaştırmak ve rutin hale getirmek için bir araca gereksinim vardır. Genellikle araç olarak bilişim ortamı ve yazılımlar kullanılır. Standart üretilmiş yazılımlar firmanın işleyişine ve ihtiyaçlarına yeterli gelmeyebilir veya karşılık bulmayabilir. Öyleyse, firmalara fayda sağlayacak, bütün bu alışkanlıkları ve hedeflerini karşılayacak kendine özgü özel yazılımlara sahip olması gerekir. DLK Yazılım, işinizi analiz ederek, size özel yazılımlar üretir…


Misyonumuz

Ses ve iletişim teknolojileri alanında "en yeni" ve "en farklı"yı, bireyselden kurumsala geniş bir kullanıcı kitlesine ulaştırmak misyonundan yola çıkıyoruz. Bu amaç doğrultusunda ürettiğimiz çözümlerle hayatın kolaylaşmasına, yaşam standardının yükselmesine, iş verimliliğinin ve hizmet kalitesinin artmasına katkıda bulunuyoruz.


Vizyonumuz

Ses teknolojileri alanında dünya lideri olmayı hedefliyoruz.


Değerlerimiz
Dürüstlük ve saygı

Dürüst ve ilkeli yaklaşımımızın, kurulduğu günden beri DLK Yazılım'a duyulan güvenin kaynağı olduğunu biliyoruz. Yasalara, müşterilerimize, rakiplerimize ve yaptığımız işe daima saygılı olmayı kurumsal kültürümüzün temeline alıyoruz.


Müşteri memnuniyeti

Devamlı kalite ve istikrarla müşterilerimizin beklentilerine en iyi şekilde cevap vermeyi; satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olarak uzun vadeli ilişkiler kurmayı esas alıyoruz. Maliyet, zaman ve performans avantajı sağlayan verimli çözümlerle hem müşterilerimize hem de iş ortaklarımıza güç katıyoruz.


Yaratıcılık ve yenilik

Değişen ihtiyaçları ve eğilimleri önceden görerek inovatif çözüm ve teknolojiler ile ses uygulamalarına yön veriyoruz. Bireysel ve kurumsal yaratıcılığı uzmanlığımızla birleştirip geleceğin teknolojilerini bugünün kullanıcılarıyla buluşturuyoruz.


Farklılık yaratmak

Yoğun rekabet ortamında, sıradanlığın gelişimi engellediğine inanıyoruz. Bu yüzden, farklılık yaratmayı ve organizasyonlara fark yaratabilecekleri katma değerler sunmayı ilerlemenin bir gereği olarak yorumluyoruz. Olmayanı üretip varolanı yeniden şekillendirebilmek için özgün yaklaşımlara ve fikir çeşitliliğine değer veriyoruz.


Hukuk-Sanayi işbirliği

Adalet'in bilgi birikimini hızlı bir şekilde ürüne dönüştürerek Hukuk-Sanayi işbirliği için ülkede model konumunda olmanın gurur ve sorumluluğunu taşıyoruz.